Rozwiązania dla przedsiębiorstw

Serwery i macierze Huawei

Firma Huawei oferuje szeroką gamę wydajnych serwerów i komponentów na potrzeby sieci w centrach danych i kampusach, wyposażonych w najnowsze, wielordzeniowe procesory Intel®Xeon®. Dynamicznie działające funkcje oszczędzania energii obniżają jej zużycie, poprawiając skuteczność chłodzenia i umożliwiając uzyskiwanie większej gęstości i wyższej wydajności niższym kosztem.

Produkty pamięci masowych firmy Huawei, zapewniające funkcje konwergencji odpowiadające za maksymalizację wydajności i wykorzystanie pojemności, zaspokajają różnorodne wymagania: rozwiązań korporacyjnych klasy podstawowej, średniej i wysokiej, danych Big Data, specjalistycznych zastosowań branżowych oraz zastosowań pamięci masowej w chmurze.

Zintegrowane rozwiązanie zarządzania, analizy i ochrony danych, które w ramach jednego systemu kompleksowo realizuje funkcjonalności, które dotychczas wymagały zastosowania kilku niezależnych rozwiązań. Rozwiązanie od lat pozycjonowane jako „Lidera Magicznego Kwadratu Gartnera”.

Główne funkcjonalności/moduły systemu:

  • Ochrona danych w środowiskach wirtualnych

  • Zarzadzanie backupem i archiwizacją

  • Cloud Disaster Recovery.

  • Zarzadzanie wiadomościami e-mail

  • Ochrona oddziałów

  • Obsługa i zabezpieczenie danych na urządzeniach mobilnych

Integracja tych zagadnień w ramach jednego systemu znacząco ułatwia zarządzanie i ochronę danych w przedsiębiorstwie jednocześnie umożliwiając optymalne wykorzystanie zasobów sprzętowych. Dzięki rozwiązaniu Commvault odtworzenie danych po awarii jak również odnajdywanie informacji z wykorzystaniem jednego indeksu na wszystkich poziomach przechowywania danych staje się znacznie łatwiejsze. 

ICT

Dostarczamy kompletne rozwiązania

IoT